Nejvoňavější festival na celé Moravě

Každý rok ve sváteční dny, 5. a 6. července se Bezděkov stává tahákem zájmu pro všechny, kteří mají rádi levanduli, farmářské a lokální produkty, k tomu dobrou muziku a zábavu. 

„Akcí jsme chtěli poděkovat našim fanouškům za jejich nadšení a přízeň. Festival měl hlavně představit malé začínající zemědělské podnikání jako možnou seberealizace pro každého, kdo má zájem a nadšení.“ říká o projektu hospodář Lukáš.

Levanduli si zde můžete užít všemi smysly. Po celou dobu festivalu tak můžete ochutnávat originální občerstvení v podobě levandulové limonády, kávy, levandulové zmrzliny, levandulového piva, klobásy s levandulí, taktéž sýrů, dezertů a dalších specialit. 
Pro netradiční nákupy jsou návštěvníkům k dispozici stánky s výhradně lokálními a tématickými prodejci.

Již 8. ročník nejvoňavějšího festivalu na Moravě neboli Levandulový festival Bezděkov 2024.

Jako vždy ve svátky 5. a 6. července, přímo na statku, na levandulových polích..

Těšit se můžete nejen na samotnou levanduli, které je festival zasvěcený, ale také bohatému doprovodnému programu s fajn kapelami, přednáškami, kulinářskou show s Janem Rimplerem, dětskými atrakcemi, regionálními prodejci a samozřejmě levandulovým občerstvením a komentovanými prohlídkami statku.  

Akcí Vás stejně jako minulý ročník příjemně provede sympatický a vtipný moderátor Vladimír Kořen, známý z pořadu Zázraky přírody.
Z hlavních kapel můžeme již teď v předstihu jmenovat O5aRadeček, Petra Janů, Pavel Callta nebo Stracené Ráj a další, které budeme v průběhu postupně zveřejňovat.

Dále se můžete opět těšit a zúčastnit se soutěže o nejlepší bábovku, nechat se v levandulích vyfotit profesionálním fotografem, zakoupit si levandulovou sazeničku, levandulové produkty nebo si projít levandulovou stezku a mnoho dalšího, nudit se rozhodně nebudete.

Přijďte si užít dva dny plné zábavy, skvělé hudby, dobrého jídla a hlavně levandule.

Předprodej vstupenek
Levandulový festival

Každý rok ve sváteční dny, 5. a 6. července se Bezděkov stává tahákem zájmu pro všechny, kteří mají rádi levanduli, farmářské a lokální produkty, k tomu dobrou muziku a zábavu. 

Předprodej vstupenek

Ubytování

Chcete být na akci?
Hledáme prodejce

Hlavně v těchto kategoriích: Lokální produkty, bylinky, bio produkty, ruční a řemeslné práce…

Závazné podmínky pro stánkový prodej

Registrujte se