Dočasně uzavřeno - hledáme nový tým

 

Objednat jídlo

Úsov - městečko s nepřehlédnutelnou dominantou zámku, patřící k nejstarším na Moravě. První písemná zmínka pochází z roku 1260, kdy byl kolem poloviny 13. století vybudován gotický hrad ve stylu francouzského kastelu. A právě v tomto městečku vzdáleném od Levandulového statku necelých 5km jsme na náměstí v roce 2019 otevřeli další levandulové bistro, ve kterém s levandulí navíc vaříme.

Jsme velice hrdí, že se nám v úsovské kuchyni daří plnit původní myšlenku a to čerstvé suroviny z našeho statku měnit na zajímavé a lahodné pokrmy rozmanitých i regionálních stylů. V létě levandulová zmrzlina, v zimě levandulový punč a po celý rok se u  nás můžete zastavit na vynikající Bio kávu, dezerty, bylinkové nápoje,  pivo, víno a levandulové speciality, jako např. degustační levandulové menu, které je nově v nabídce na našem eshopu.

Součástí bistra je také malý obchůdek s našimi levadnulovými výrobky, dále útulně vybavený dětský koutek a terasa s výhledem na úsovské náměstí. Restaurace disponuje 40ti místy k sezení a předzahrádka dalšími dvaceti. Kromě jednotlivých návštěvníků jsme tedy připraveni přivítat i zájezdy přijíždějící za Úsovskými památkami nebo skupiny přijíždějící na Levandulový statek. Jsme připraveni domluvit se také na nabídce pro Vaše oslavy, školení a všechny další společenské akce. . 

Levandulové bistro
Úsov

Náměstí Míru 87
Úsov 789 73

[email protected]
+420 725 054 392